Заробляй з нами!

Чому всі обирають нас?

законність та легальність роботи;

безкоштовне навчання;

відпочинок за кордоном за рахунок компанії;

вільний графік;

 можливість працювати вдома

       
        

Заявки за сегодня 13

Заявки за вчера 5

Заявки за все время 56132

Принять участие в проекте
 

СУТЬ РОБОТИ. ЗВІДКИ ГРОШІ? СКІЛЬКИ ПЛАТЯТЬ? Вкладень немає. Уявіть, що ви є власником власного інтернет-магазину.

Щомісяця у вашому інтернет-магазині роблять покупки 1000 чоловік, в середньому на 500 грн. При цьому товарообіг вашого інтернет-магазину склав 500 000 грн. Компанія сплачує понад 10% від створеного товарообігу.

Відповідно, ваш дохід від мережі магазинів складе більше 50 000грн. на картку банку або розрахунковий рахунок ФОП, згідно з укладеним договором на надання послуг, між вами та компанією. Стаж, пенсійні відрахування.

Створюємо за допомогою реклами, потік споживачів та запрошуємо співробітників до інтернет-магазину компанії. Самі здійснюємо покупки у своєму інтернет-магазині, зі знижкою від 20% і більше, беремо участь в акціях та розпродажах компанії, просто міняємо магазин. Відкривши приміром, свій хлібний магазин, ви ж не підете за хлібом у сусідній, створюючи товарообіг і приносячи прибуток іншій людині, а не СОБІ. ПРАВДА?

Всіми питаннями щодо доставки та оплати продукції займається компанія. Ми займаємося рекламою та допомагаємо новим співробітникам навчатися, а покупцям оформляти замовлення через інтернет.

Нам платять за рекламно-інформаційну діяльність. Навчання, яке коштує в інтернеті близько 500 доларів, надається вам, як співробітнику БЕЗКОШТОВНО.

Ви отримуєте командну підтримку. Товарообіг створюємо не самі, а командою.

Можливо, Ви шукаєте роботу за фахом або підробіток. Але Вам ніхто не сказав, що можна працювати зовсім в іншому напрямку, та заробляти набагато більше.
 Сьогодні попит на менеджерів по роботі в інтернеті.

 

Все приходить у наше життя, оновлюється, відкривається – зовсім недавно мобільні телефони та комп'ютери у кожний будинок, тепер і робота в Інтернеті. Магазини закриваються і з'являються інтернет-магазини, все більше з'являється надомна робота - навіщо платити оренду великих офісів? Все змінюється! Пам'ятаєте, які раніше були телефони, машини, телевізори, комп'ютери? А які зараз? Як би ставилися люди 18 століття до літаків? А ми на них літаємо. Життя не стоїть на місці, настав час навчатись новому.
Майбутнє за віддаленою роботою!
Заробляти в інтернеті ПРОСТО, можливо працювати навіть з телефону. Ми розкручуємо філії інтернет-магазинів в багатьох країнах. Ми навчимо Вас керувати своїм іенетнер-магазином, не виходячи з дому!

 

За ці роки компанія пережила не одну світову кризу і зарекомендувала себе як надійний роботодавець та партнер. Йде в ногу з часом, адаптуючись під потреби людей та ринків. Продаж помад за паперовими каталогами - це минуле століття, на цьому серйозних грошей не заробити... і це не наш профіль.

З приходом інтернету, з'явився ЗОВСІМ НОВИЙ ФОРМАТ СПІВПРАЦІ З КОМПАНІЄЮ. Всі великі компанії хочуть просувати свій бренд і свій інтернет-магазин. Ось цим ми і займаємося, надаючи послуги та отримуючи хорошу винагороду.

Така система стала можлива, лише завдяки інтернету та появі інтернет-магазинів. Вона вивела компанію на новий етап розвитку.
 

Компанію всі знають та довіряють. Співпрацюємо з відомим європейським брендом, шведською компанією-мільярдером Оріфлейм, якій у 2017 році виповнилось 50 років. Свій ювілей компанія відсвяткувати на 2 лайнерах по 3000 осіб, у круїзі Середземним морем і гала-вечерею в Афінах. Було неперевершено!

Ви можете оформити демо версію кабінету та подивитися на нашу систему зсередини, познайомитися з колективом, навчитися основ роботи. І потім, або продовжити працювати і заробляти з нами, або піти без будь-яких зобов'язань.

Нас вчили батьки: вчись добре, вступиш до інституту, знайдеш роботу і житимеш добре. У вас спрацювала ця схема? У мене НІ! Щороку ВНЗ випускають натовпи юристів, бухгалтерів та ін. фахівців, які не потрібні на ринку. Але незважаючи на це, всі наполегливо продовжують навчатися тому, на що немає попиту на ринку праці та платять за це навчання гроші. Дуже сумно, що мало хто аналізує ситуацію та попит, які швидко змінюються. Люди звикли як усі... Тому часто не помічають можливостей, які завжди поруч із ними.

Майбутнє покоління мільйонерів – це інтернет-підприємці!